Linia Classic

Aktywne filtry

Komoda Charme

Cena 9 060,00 zł

Komoda Charme to kwintesencja stylu klasycznego. Jej głównymi atutami są subtelnie zaokrąglone kształty oraz wykonanie w pełni z litego drewna.INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Witryna Charme

Cena 5 724,00 zł

Witryna Charme to wyjątkowa odsłona stylu klasycznego. Jej głównymi atutami są subtelnie zaokrąglone kształty oraz wykonanie w pełni z litego drewna.INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Witryna Charme

Cena 7 345,00 zł

Witryna Charme to wyjątkowa odsłona stylu klasycznego. Jej głównymi atutami są subtelnie zaokrąglone kształty oraz wykonanie w pełni z litego drewna.INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Szafka RTV Bombato

Cena 6 000,00 zł

Szafka RTV Bombato to kwintesencja stylu New Look. Charakterystyczne zaokrąglone kształty zostały podkreślone szlagmetalem w kolorze srebra z patyną całościową. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Szafka nocna Veneziana

Cena 980,00 zł

Szafka nocna Veneziana to prawdziwa klasyka w najlepszym wydaniu. Styl szafki nawiązuje do mebli z okresu Ludwika XVI, które zawsze stanowią wyjątkową ozdobę pomieszczenia.INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Szafka RTV Veneziana

Cena 2 030,00 zł

Szafka RTV Veneziana to prawdziwa klasyka w najlepszym wydaniu. Styl szafki nawiązuje do mebli z okresu Ludwika XVI, które zawsze stanowią wyjątkową ozdobę pomieszczenia.INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Witryna Veneziana

Cena 2 762,00 zł

Witryna Veneziana to prawdziwa klasyka w najlepszym wydaniu. Styl witryny nawiązuje do mebli z okresu Ludwika XVI, które zawsze stanowią wyjątkową ozdobę pomieszczenia.INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Szafka RTV Savoia

Cena 3 190,00 zł

Szafka RTV Savoia to klasyczny projekt, który stanowi doskonałą propozycję dla osób ceniących sobie spokojną i wyrafinowaną linię.INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Komoda Savoia

Cena 3 320,00 zł

Komoda Savoia to klasyczny projekt, który stanowi doskonałą propozycję dla osób ceniących sobie spokojną i wyrafinowaną linię. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Ława Garda

Cena 1 677,00 zł

Ława GARDA to klasyka, która doskonale sprawdzi się także we współczesnych aranżacjach. Smukła i subtelnie wygięta noga nadaje lekkości, a stosunkowo spora powierzchnia blatu wpływa na funkcjonalność mebla.  INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Sofa Grace 2-os.

Cena 6 650,00 zł

Sofa Grace to podkreślenie luksusu i wytworności przy jednoczesnym zachowaniu wygody i komfortu wypoczynku. Charakterystyczne gęste pikowanie oparcia w tkaninie o nieco metalicznym odcieniu kontrastuje z prostymi formą i kolorem nóżkami.  INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Łóşko Maxo

Cena 7 025,00 zł

Łóżko MAXO to kwintesencja stylu New Look. Mebel jasno podkreśla połączenie mody i meblarstwa. Najbardziej charakterystycznym elementem jest zaokrąglona forma zagłówka dodatkowo udekorowana gęstym pikowaniem. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU: