Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 120,00 zł - 7 290,00 zł

Łóşka

Aktywne filtry

Łóşko Iris

Cena 3 120,00 zł

Łóżko IRIS to przede wszystkim doskonałe proporcje, które idealnie podkreślają klimat nowoczesnej sypialni. Na uwagę zasługuje również tapicerowany zagłówek wykonany w miękkiej welurowej tkaninie. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Łóşko Grace

Cena 7 290,00 zł

Łóżko Grace to podkreślenie luksusu i wytworności przy jednoczesnym zachowaniu wygody i komfortu wypoczynku. Charakterystyczne gęste pikowanie zagłówka w tkaninie o nieco metalicznym odcieniu oraz proste formą i kolorem nóżki tworzą współczesny klimat. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Łóşko Maxo

Cena 7 025,00 zł

Łóżko MAXO to kwintesencja stylu New Look. Mebel jasno podkreśla połączenie mody i meblarstwa. Najbardziej charakterystycznym elementem jest zaokrąglona forma zagłówka dodatkowo udekorowana gęstym pikowaniem. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Łóşko Luna

Cena 4 365,00 zł

Łóżko LUNA to połączenie nowoczesności i klasy nawiązujące do światowych trendów wzornictwa. Najbardziej charakterystycznymi dla kolekcji LUNA są lekkie gięte nóżki nadające lekkości pokaźnemu korpusowi. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Łóşko TOTO

Cena 3 700,00 zł

Łóżko TOTO to nasza propozycja do pokoju małego gentleman'a. Miękki tapicerowany zagłówek wykonany w przyjemnej w dotyku i praktycznej tkaninie to jeden z aspektów, dzięki którym mebel jest odpowiedni dla dziecka.  INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Łóşko Mimi

Cena 3 730,00 zł

Łóżko MIMI to nasza propozycja do pokoju małej księżniczki. Jednym z jego największych atutów jest miękki zaokrąglony zagłówek wykonany w przyjemnej w dotyku, a także praktycznej tkaninie wyposażonej w technologię EasyClean. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU: