Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 000,00 zł - 2 625,00 zł

Fronty

Fronty

Ławy, stoliki

Aktywne filtry

Ława Garda

Cena 1 677,00 zł

Ława GARDA to klasyka, która doskonale sprawdzi się także we współczesnych aranżacjach. Smukła i subtelnie wygięta noga nadaje lekkości, a stosunkowo spora powierzchnia blatu wpływa na funkcjonalność mebla.  INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Ława Klo

Cena 1 188,00 zł

Ława KLO to lekka, wygięta noga i minimalistyczny blat tworzące mebel o niezwykle nowoczesnym wyglądzie. Doskonale sprawdzi się jako stolik kawiarniany lub pomocnik w salonie czy hallu. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Ława Mistral

Cena 1 338,00 zł

Ława Mistral to nietuzinkowe spojrzenie na powszechnie znaną klasykę. Na szczególną uwagę zasługują wybrzuszone gięte nogi nadające wyjątkowego charakteru i stylu.INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Ława Mizar

Cena 1 513,00 zł

Ława Mizar to harmonijne połączenie funkcji praktycznych oraz dekoracyjnych. Starannie wyprofilowane nogi stołu poprzez swoją formę stanowią wyrazisty element dekoracyjny, a względem delikatniejszego blatu dodają znaczącej stabilności bryle.INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Stolik Emma 1-szufladowy

Cena 1 442,00 zł

Stolik EMMA to połączenie elegancji i szyku oraz prostoty i funkcjonalności. Jego minimalistyczna forma nabiera klasy dzięki wybarwieniu w odcieniu chłodnego brązu. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Stolik Emma

Cena 1 730,00 zł

Stolik EMMA to połączenie elegancji i szyku oraz prostoty i funkcjonalności. Jego minimalistyczna forma nabiera klasy dzięki wybarwieniu w odcieniu chłodnego brązu. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Stolik Emma

Cena 2 400,00 zł

Stolik Emma to połączenie elegancji i szyku oraz prostoty i funkcjonalności. Na szczególną uwagę zasługują fronty szuflad i boki mebla ozdobione lustrami w odcieniu brązu. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Stolik Nuevo

Cena 1 200,00 zł

Stolik Nuevo to stolik kawowy z blatem wykonanym z białego marmuru, opartym na metalowym, bardzo oryginalnym stelażu w kolorze złotym. Będzie idealnym wykończeniem salonu lub sypialni. 

Ława Mimi

Cena 1 035,00 zł

Ława Mimi to zgrabny mebel będący idealnym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Smukłe nóżki oraz niewielki rozmiar całkowity sprawiają, że stolik jest lekki i może zostać zaaranżowany nawet w pomieszczeniach o mniejszej powierzchni.  INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Stolik Y

Cena 1 000,00 zł

Stolik Y to oryginalny mebel na trzech nóżkach dedykowany naszej linii Lux Vintage, a także kolekcji dziecięcej Just 4 Kids. Smukłe nóżki oraz niewielki rozmiar całkowity sprawiają, że stolik jest lekki i może zostać zaaranżowany nawet w pomieszczeniach o mniejszej powierzchni.  INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Stolik X

Cena 1 805,00 zł

Stolik X to niebanalna propozycja w stylu Lux Vintage. Blat w formie trójkąta o zaokrąglonych bokach wspiera się na trzech stożkowatych nogach, które krzyżują się ze sobą. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU: