Kup aranżącję Jadalnia GajaJadalnia Gaja - zrobić opis

Jadalnia Mateo Jadalnia w perłowej bieli – kwintesencja klasy i elegancji. W roli głównej przestronny stół Mateo wsparty na stylowej, lustrzanej kolumnie. Aranżacja utrzymana w jasnych, subtelnie mieniących się barwach, skontrastowanych ze złotymi i mosiężnymi akcentami. Całość tworzy przestrzeń pełną światła i harmonii. Dla miłośników nowoczesnych, wyrafinowanych wnętrz.

Aktywne filtry

Stół Emma

Cena 4 625,00 zł

Stół EMMA to połączenie elegancji i szyku oraz prostoty i funkcjonalności. Jego minimalistyczna forma nabiera klasy dzięki wybarwieniu w odcieniu chłodnego brązu. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Komoda Elia 2D

Cena 4 860,00 zł

Komoda Elia to klasyczny mebel we współczesnym kostiumie adresowany do miłośników wnętrz, którzy poszukują połączenia ponadczasowego szyku i modnej ekstrawagancji. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Komoda Elia 3D

Cena 6 085,00 zł

Komoda 3-drzwiowa ELIA posiada charakterystyczne fronty 3D, które nadają jej nowoczesności i klasy nawiązując do światowych trendów wzornictwa. INNE WARIANTY REGO PRODUKTU:

Krzesło Gaja

Cena 1 610,00 zł

Prosta linia krzesła Gaja przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesności, ale również osobom, które mają sentyment do tradycji. Zestawienie ciepłego beżowego koloru welurowej tkaniny i chłodnego brązu nóżek tworzy wyjątkowo elegancki wygląd.  INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU: