Kup aranżację Jadalnia TulioJadalnia Tulio - zrobić opis

Jadalnia Mateo Jadalnia w perłowej bieli – kwintesencja klasy i elegancji. W roli głównej przestronny stół Mateo wsparty na stylowej, lustrzanej kolumnie. Aranżacja utrzymana w jasnych, subtelnie mieniących się barwach, skontrastowanych ze złotymi i mosiężnymi akcentami. Całość tworzy przestrzeń pełną światła i harmonii. Dla miłośników nowoczesnych, wyrafinowanych wnętrz.

Aktywne filtry

Stół Tulio

Cena 3 813,00 zł

Stół Tulio to prostota w klasyce. Blat sporych rozmiarów tworzy miejsce idealne do spotkań z rodziną i znajomymi, a smukłe, delikatnie wygięte nóżki dodają całości lekkości i szyku.  INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Komoda Elia 2D

Cena 4 860,00 zł

Komoda Elia to klasyczny mebel we współczesnym kostiumie adresowany do miłośników wnętrz, którzy poszukują połączenia ponadczasowego szyku i modnej ekstrawagancji. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Krzesło Capri

Cena 1 650,00 zł

Krzesło Capri to wygoda i luksus w jednym. Miękka welurowa tkanina została podkreślona guzikiem w formie kryształu Swarovskiego. Lekkości siedzisku i oparciu w całości tapicerowanym dodają smukłe wygięte nóżki. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Krzesło Capri

Cena 1 960,00 zł

Krzesło Capri to wygoda i luksus w jednym. Miękka welurowa tkanina w dużą pepitkę została podkreślona guzikiem w formie kryształu Swarovskiego. Lekkości siedzisku i oparciu w całości tapicerowanym dodają smukłe wygięte nóżki. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU: