Kup aranżację Salon EliaSalon Elia - zrobić opis

Jadalnia Mateo Jadalnia w perłowej bieli – kwintesencja klasy i elegancji. W roli głównej przestronny stół Mateo wsparty na stylowej, lustrzanej kolumnie. Aranżacja utrzymana w jasnych, subtelnie mieniących się barwach, skontrastowanych ze złotymi i mosiężnymi akcentami. Całość tworzy przestrzeń pełną światła i harmonii. Dla miłośników nowoczesnych, wyrafinowanych wnętrz.

Aktywne filtry

Komoda Elia 1D

Cena 3 586,00 zł

Komoda 1-drzwiowa ELIA posiada charakterystyczne fronty 3D, które nadają jej nowoczesności i klasy nawiązując do światowych trendów wzornictwa. INNE WARIANTY REGO PRODUKTU:

Pufa Cylinder

Cena 960,00 zł

Pufa o klasycznym cylindrycznym kształcie. Tkanina z delikatnym wzorem o przyjemnym pastelowym kolorze nadaje ciepła i kwalifikuje mebel do aranżacji przytulnego salonu, a podstawa wykończona złotym szlagmetalem dodaje klasy i elegancji. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Pufa Cylinder

Cena 915,00 zł

Pufa o klasycznym cylindrycznym kształcie. Miękka welurowa tkanina nadaje ciepła i kwalifikuje mebel do aranżacji przytulnego salonu, a podstawa wykończona złotym szlagmetalem dodaje klasy i elegancji. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Lampa Windolf

Cena 2 441,00 zł

Lampa Windolf to nowoczesny akcent dekorujący i oświetlający wybraną przestrzeń. Na szczególną uwagę zasługuje elegancka rama ze złotym wykończeniem.

Figury Meteory

Cena 1 595,00 zł

Komplet 3 figur w kształcie meteoru wykonanych z mosiądzu będzie oryginalną dekoracją w każdym wnętrzu. Współczesna forma podkreślona kolorem złotym dodaje uroku i stylu. 

Sofa Moon

Cena 7 650,00 zł

Sofa Moon to idealna propozycja do współczesnych aranżacji bogatych w proste formy i jednolite kolory. Na uwagę zasługują duże miękkie poduchy stanowiące oparcie sofy. INNE WARIANT TEGO PRODUKTU: