Kup aranżację Mateo
Jadalnia Mateo

Jadalnia Mateo Jadalnia w perłowej bieli – kwintesencja klasy i elegancji. W roli głównej przestronny stół Mateo wsparty na stylowej, lustrzanej kolumnie. Aranżacja utrzymana w jasnych, subtelnie mieniących się barwach, skontrastowanych ze złotymi i mosiężnymi akcentami. Całość tworzy przestrzeń pełną światła i harmonii. Dla miłośników nowoczesnych, wyrafinowanych wnętrz.

Aktywne filtry

Krzesło Gaja

Cena 1 800,00 zł

Prosta linia krzesła Gaja przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesności, ale również osobom, które mają sentyment do tradycji. Zestawienie szarego koloru welurowej tkaniny i beżowego nóżek tworzy wyjątkowo kobiecy wygląd.  INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Krzesło Olando

Cena 1 310,00 zł

Krzesło Olando to nowoczesny model z odpowiednio wyprofilowanym i wykończonym welurową tkaniną oparciem i siedziskiem. Całość osadzona na smukłych drewnianych nóżkach. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Konsola Elia

Cena 3 316,00 zł

Współczesna konsola ELIA to manifest luksusu i elegancji. Prosta forma mebla została udekorowana kobiecymi dodatkami w postaci złotych stopek oraz złotych uchwytów. INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU:

Stół Mateo

Cena 6 575,00 zł

Stół Mateo to połączenie nowoczesności i wytworności. Blat w modnym perłowym kolorze osadzony został na kolumnie wykończonej lustrami.INNE WARIANTY TEGO PRODUKTU: